Agenda

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

February 4, 2020 Herk-de-Stad

Olla Vogala

February 6, 2020 CC De Factorij (Zaventem)

Olla Vogala

February 7, 2020 CC De Ververij (Ronse)

Olla Vogala

February 8, 2020 CC Het Perron (Ieper)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

February 9, 2020 Deinze

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

February 13, 2020 CC De Borre (Bierbeek)

Snaarmaarwaar

February 13, 2020 Folkbal (Leipzig, DU)

Olla Vogala

February 14, 2020 Handelsbeurs (Gent)

Snaarmaarwaar

February 14, 2020 Folkbal (Heldrungen, DU)

Olla Vogala

February 15, 2020 CC De Grote Post (Oostende)

Snaarmaarwaar

February 15, 2020 Lovembal (Poznan, PL)

Snaarmaarwaar

February 16, 2020 Folkbal (Marburg, DU)

BASta!²

21 February 2020 CC 't Schaliken (Herentals)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

February 24, 2020 Institut Français (MA)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

March 5, 2020 Villeneuve d'Ascq (FR)

Tondo

March 8, 2020 CC De Zeepziederij (Bree)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

March 10, 2020 Leoplondsburg

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

March 13, 2020 Ris Orangis / Ballancourt (FR)

Snaarmaarwaar

March 15, 2020 Bal & Basta (Brussel)

Beat Love Oracle

March 21, 2020 Jazzmadd 't Kasteeltje (Denderleeuw)

Basta!²

March 22, 2020 Kasteel Schoten

Beat Love Oracle

March 22, 2020 Jazzmadd De Bathyscaaf (Aalst)

Beat Love Oracle

March 22, 2020 Jazzmadd Ten Huize Rebecca (Ninove)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

March 27, 2020 Vincennes (FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

March 29, 2020 Angoulême (FR)

Ongekende evidenties - Évidences Inconnues

April 3, 2020 Tervuren

Naragonia quartet

April 4, 2020 Snarrenschiff (Straatsburg, FR)

Spilar

April 17, 2020 Westelfolk (Westerlo)

Spilar

April 18, 2020 Muziekcentrum Dranouter

La Sieste Du Dromadaire

April 24, 2020 Hamont-Achel

Basta!²

April 24, 2020 Bij' De Vieze Gasten (Gent)

Basta!²

May 16, 2020 OLV Kerk (Daknam)

Snaarmaarwaar & Kardemimmit

May 20, 2020 Merode festival (Diest)

Spilar

May 20, 2020 Merodefestival (Diest)

Naragonia quartet

May 31, 2020 Loka Tierra festival (Lokeren)

Tamala

June 1, 2020 Pfingstfestival (Detmold, DU)

Tamala

June 3, 2020 Jazzschiemde (Düsseldorf, DU)

Tamala

June 8, 2020 Trauzimmer Marina Rünthe (Bergkamer, DU)

Tamala

June 14, 2020 Aula Theodorianum (Paderborn, DU)

Tamala

June 16, 2020 Lutherkirche (Hamm, Du)

Tamala

June 17, 2020 Krypta Sankt Michael (Köln, DU)

Tamala

June 18, 2020 Wuppertal (Wuppertal, DU)

Tamala

June 19, 2020 Bleckkirche (Gelsenkirchen, DU)

Naragonia Quartet

26 June 2020 Bals et Roses (Florenville)

Spilar

July 4, 2020 Duynewake (Bredene)

Tondo

July 14, 2020 Le Son Continu (Chateau D'Ars, FR)

Spilar

July 26, 2020 M'eire Morough (Dendermonde)

Spilar

August 8, 2020 Dranouter festival

Spilar

August 24, 2020 Folk on stage (Gooik)

Naragonia Quartet

August 30-31, 2020 Shrewsbury (UK)

Troissoeur

September 11, 2020 De Singel (Antwerpen)

Liqa

November 8, 2020 CC Merksem

Liqa

November 13, 2020 CC Leopoldsburg

Naragonia Quartet

November 20, 2020 WABE (Berlijn, DU)

Osama Abdulrasol Quintet

November 26, 2020 Muziekcentrum Bavegem

Liqa

November 28, 2020 Sint Jozefskerk (Ternat)

Osama Abdulrasol Quintet

December 13, 2020 CC Merksem

The Chai Connection

January 28, 2021 CC Ter Vesten (Beveren)